پرسش‌های رایج درمورد کیف پول Yoroi

پرسش‌های رایج درمورد کیف پول Yoroi

پرسش‌های رایج درمورد کیف پول Yoroi

در ادامه برخی از پرسش‌های رایج درمورد کیف پول Yoroi را بررسی می‌کنیم.
  • اگر spending code خودم را فراموش کنم، چطور می‌توانم به دارایی‌هایم دسترسی داشته باشم؟ در صورتی که رمزعبور (spending code) خود را فراموش کنید، می‌توانید با عبارت بازیابی آن را دوباره تنظیم کنید؛ اما عکس این اتفاق ممکن نیست؛ یعنی به‌دست‌آوردن عبارت بازیابی با spending code امکان‌پذیر نیست.
  • چرا هر بار که از طریق نسخه یا اپلیکیشن جدیدی وارد یورویی می‌شوم، باید کیف پول جدیدی بسازم؟ این کار داراییم را از بین نمی‌برد؟ خیر. نام کیف پول یا رمزعبوری که وارد می‌کنید، در هر نسخه یا هر اپلیکیشن می‌تواند متفاوت باشد. کلیدی‌ترین بخش کیف پول شما برای دسترسی به دارایی‌هایتان عبارت بازیابی ۱۵ کلمه‌ای است که در ابتدای ایجاد کیف پول دریافت می‌کنید و حتماً باید آن را در مکانی امن یادداشت و نگهداری کنید.
  • آیا می‌توانم در بیش از یک استخر سهام‌گذاری کنم؟ در حال حاضر خیر. با هر کیف پول فقط در یک استخر امکان سهام‌گذاری دارید. بنابراین، اگر قصد دارید در بیش از یک استخر سهام‌گذاری کنید، باید چندین کیف پول‌ روی دستگاه‌های مختلف ایجاد کنید.
  • اگر هنگامی‌ که در حال سهام‌گذاری ADA هستم، توکن بیشتری بخرم، چطور توکن‌های جدیدم را سهام‌گذاری کنم؟ توکن‌های جدید خود را به کیف پولی که با آن سهام‌گذاری می‌کنید انتقال دهید تا توکن‌های جدید نیز به‌طور خودکار وارد استخر سهام‌گذاری‌تان شوند.
همچنین بخوانیم”سهام‌گذاری با کیف پول Yoroi
  • آیا بعد از شروع سهام‌گذاری، باید کیف پولم باز و دستگاهم روشن باشد؟ خیر. پس از شروع سهام‌گذاری، می‌توانید کیف پول خود را ببندید و رایانه خود را خاموش کنید و همچنان، به سهام‌گذاری و دریافت پاداش ادامه دهید.
  • اگر استخر سهام‌گذاری را تغییر دهم، پاداش استخر قبلی را از دست می‌دهم؟ خیر. در ابتدای هر بازه زمانی (epoch) پاداش بازه زمانی قبلی را دریافت خواهید کرد.
در صورتی‌ که با هر مشکلی مواجه شدید که پاسخ آن در این مطلب ارائه نشده بود، می‌توانید با تیم پشتیبانی یورویی از طریق این لینک تماس برقرار کنید یا پرسش خود را در بخش نظرات این مقاله درج کنید تا ما نیز در حد امکان، پاسخگوی شما باشیم.

به زبان ساده تر:

کیف پول یورویی کیف پول لایت شبکه کاردانو است که بدون نیاز به دانلود کل بلاک چین، به شما اجازه می‌دهد تا از هر قابلیتی که در حال حاضر در شبکه وجود دارد بهره‌مند شوید. به‌طور ویژه، Yoroi ارائه‌دهنده خدمات مربوط به یکی از جذابیت‌های فعلی شبکه، یعنی سهام‌گذاری است.

علاوه بر این، از آنجا که در روزهای آغازین فاز گوگن و راه‌اندازی قراردادهای هوشمند هستیم، بی‌شک کیف پول یورویی با افزونه مرورگر خود می‌تواند پل ارتباطی بین شما و بسیاری از پلتفرم‌های قرارداد هوشمند باشد. این قراردادهای هوشمند زمینه را برای ایجاد هزاران اپلیکیشن غیرمتمرکز روی بلاک چین کاردانو فراهم خواهند کرد تا کاربردهای بالقوه این بلاک چین را به‌شکل چشمگیری ارتقا دهند.

البته، بهره‌مندی از تمام ویژگی‌های این کیف پول در وهله اول، به میزان احتیاط و دقتی بستگی دارد که در استفاده از این کیف پول به خرج می‌دهید. به‌هنگام نصب و کار با کیف پول غیرامانی Yoroi، به تمام جوانب امنیتی دقت کنید و مطمئن شوید که کلیدهای خصوصی (عبارت بازیابی) خود را به‌درستی یادداشت و در مکانی امن نگهداری می‌کنید.

فراموش نکنید که عبارت بازیابی شما نباید در اختیار هیچ‌ فردی، حتی تیم پشتیبانی یورویی، قرار گیرد. بنابراین در صورتی که ایمیلی از سوی این شرکت مبنی بر به‌اشتراک‌گذاری عبارت بازیابی دریافت کردید، در جعلی بودن آن شک نکنید!

پرسش‌های رایج درمورد کیف پول Yoroi

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *