ترید در بازار آنی (Spot) بایننس

ترید در بازار آنی (Spot) بایننس

ترید در بازار آنی (Spot) بایننس

سیف پال در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ آپدیت V۲.۱.۰ اپلیکیشن خود را منتشر کرد که در آن، برنامه Binance Spot Trading را با رابط کاربری خود در اپلیکیشن سیف پال ادغام کرده است. این ادغام باعث شده کاربران بتوانند بدون نیاز به ایمیل و شماره تلفن، یک حساب Binance Spot Trading در کیف پول سیف پال بسازند. سیف پال با این آپدیت به اولین کیف پول غیرمتمرکزی تبدیل شد که این تجربه‌ی کاربری منحصر به فرد و نوآورانه در ترید درون اپلیکیشن را به کاربران ارائه می‌کند.
با استفاده از Binance Spot Trading در کیف پول سیف پال، کاربران دیگر نیازی به ایجاد حساب جدید با ایمیل و شماره تلفن ندارند. تنها کافی‌ است به بخش Binance Spot Trading وارد شوید و با استفاده از آدرس BNB در کیف پول سیف پال، ورود خود را تایید کنید و یک حساب جدید در بایننس بسازید.
حالا کاربران می‌توانند در داخل کیف پول و بدون نیاز به انتقال دارایی‌ها بین اپ‌های مختلف، حساب کاربری بسازند، مبلغی را به آن واریز کنند و معامله انجام دهند.  

نکته مهم: سرویس Spot Trading بایننس در اپلیکیشن سیف پال به‌عنوان یک اپلیکیشن غیرمتمرکز ثالث (واسطه) پیاده‌سازی شده است و تمامی قوانین، مقررات و الزامات معاملاتی صرافی بایننس برای استفاده از این قابلیت در سیف پال صدق می‌کند. اگر در کیف پول سیف پال حساب بایننس بسازید و دارایی‌های خود را به آن واریز کنید، دارایی‌ها تحت کنترل امانی صرافی بایننس خواهند بود. بنابراین همه ریسک‌های فعالیت کاربران ایرانی در صرافی بایننس، در اینجا هم وجود دارد؛ با این تفاوت که احراز هویت حساب‌های بایننس، برای آن دسته از کاربرانی که از طریق سیف پال حساب خود را ایجاد کرده‌اند، هنوز اجباری نشده است.

برای استفاده از این سرویس، مراحل زیر را دنبال کنید.
  • مرحله ۱: آخرین نسخه اپلیکیشن سیف پال را دانلود کنید.
  • مرحله ۲: اپلیکیشن غیرمتمرکز معامله بایننس را باز کنید.
  • مرحله ۳: روی آیکون کیف پول (Wallets) در صفحه اپلیکیشن کلیک کنید.
  • مرحله ۴: کیف پولی (حساب کاربری) که تمایل دارید به اپلیکیشن ترید بایننس وصل کنید را انتخاب و گذرواژه مربوط به آن را وارد کنید.
  • مرحله ۵: شروع معامله
پس از واردکردن گذرواژه، کیف پول سیف پال با موفقیت با حساب کیف پول اپلیکیشن غیرمتمرکز Binance Spot Trading همگام‌سازی شده است. در همین حین، میانبر حساب اپلیکیشن غیرمتمرکز بایننس هم در لیست کیف پولتان ساخته می‌شود و می‌توانید از آنجا مستقیماً به حساب بایننستان وارد شوید.
  • مرحله ۶: واریز به حساب اپلیکیشن غیرمتمرکز ترید بایننس
برای این کار، ابتدا توکنی که می‌خواهید واریز کنید را انتخاب کنید. سپس توکن مورد نظر را جستجو کرده و به مرحله بعد بروید. در اینجا از توکن BNB استفاده می‌کنیم.
برای واریز BNB به حساب بایننس، به یک MEMO نیاز دارید. در این مرحله، MEMO را کپی کرده و در تب Direct Deposit، گزینه Select Wallet را بزنید.
مقدار واریز و MEMO را وارد و تراکنش را امضا کنید.
  • مرحله ۷: تایید وضعیت واریز
برای اطمینان از موفقیت واریز به صفحه Wallets در اپلیکیشن غیرمتمرکز بایننس بروید.
  • مرحله ۸: دارایی مورد نظرتان برای معامله را انتخاب کنید
در اپلیکیشن غیرمتمرکز ترید بایننس، به قسمت Markets رفته و توکنی که قصد معامله‌اش را دارید انتخاب کنید. در این آموزش از BTC استفاده شده است.
  • مرحله ۹: یک سفارش ثبت کنید
در این مثال، مقدار مورد نظر را انتخاب کرده و برای ثبت سفارش Buy BTC را انتخاب می‌کنیم.
  • مرحله ۱۰: منتظر تکمیل سفارش بمانید
منتظر بمانید تا سفارش تکمیل شود. می‌توانید سفارشتان را در صفحه خرید یا سابقه سفارش‌ها مشاهده کنید.
ترید در بازار آنی (Spot) بایننس
مقالات مرتبط
1 نظر

[…] کنید. به‌عنوان مثال، برای دریافت شناسه تراکنش در صرافی بایننس، کافی است مطابق تصویر زیر، از کیف پول حساب خود، به قسمت […]

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *